Sepetim ( 0 )

HAKKIMIZDA

       Arttime Ofis Mobilyaları firması olarak, ofisinizin giyimi sayılabilecek Ofis masaları, Ofis koltuklar,Ofis çalışma masaları, Büro bekleme koltukları, Ofis kanepe takımları, Klasik ve Modern Ofis takımları, Klasör dolapları vb. ürünlerin tasarım ve satış-pazarlamasını profesyonelce gerçekleştirmekteyiz.

ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ VE STRATEJİMİZLE FARKINDALIK OLUŞTURUYORUZ !

       Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ofisinizin ihtiyacı olan doğru ürün grublarını uygun maliyetle siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Zamanın sizler için değerli olduğunun farkındayız, söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, işlerinizi büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız üretimlerin her zaman arkasında duruyoruz. Ürünlerin montaj sonrası doğabilecek hatalara karşı 2 (iki) yıl firmamız garanti vermektedir.Gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler ağına bir yenisini eklemeye çalışıyoruz. Biliyoruz ki  başarı, yapılan iş sayısında değil, hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesiyle olacaktır.

 

BİZİ ARAYIN!

       İstanbul şehir merkezi, çevre ilçeler ve Ülkemizin her yerine  bütün ürünlerimiz için 0212 675 11 33 numaralı telefondan ve web sitemiz www.arttime.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.